PONUDA
Vat.vozilo MAN
"ŠKRLEC & SINOVI"

Vat.vozilo IVECO
"ŠKRLEC & SINOVI"

POMOĆ PRI
INVESTICIJAMA
K R E D I T I
i članovima
i zaposlenima

Vozilo MAN
"VATROGRAD"

Vozilo STEYER
"VATROGRAD"

Vozilo EUROCARGO
"VATROGRAD"

Prijava
Korisnik

Lozinka

Niste korisnik?
Klikni ovdje za registraciju.

Zaboravili ste lozinku?
Zatražite novu Ovdje.
Posljednji Članci
2. FC "Šokačke vatre"
4. KUP VZG Čakovec z...
8. KUP OPĆINE TUHELJ
17. KUP "4 rijeke"
FC "Moslavačke vatre"
VRIJEME

VRIJEME SADA
U KAŠTELIMA
Index opasnosti
od šumskih požara

Biometeorološka

Prognoze za 7 dana:

Split
Dubrovnik
Imotski
Makarska
Šibenik
Knin
Zadar
Oštarije
Karlovac
Pula
Rijeka
Zagreb
Varaždin
Osijek
Vukovar
Sl. Brod
Bjelovar
Sisak
PRAVILA PORTALA
TAGOVI:
GVZ, HVZ, UPVH, UPV Zagreb, Perinić, Jurin, Tucaković, Magdić, DVD, JVP, JPVP Osijek, vatrogasci, vatrogasni portal, Portal vatrogasaca Hrvatske dvd, pjena , vatrogasna vozila, vatrogasna oprema, vježbe, takmičenje, natjecanje, kornat, kornati, DUZS, 112, DIP, VOS, 911, vatrogasne postrojbe, vatrogasni, link, oprema, pjenilo, nosači, cijev, nosač, KAPS, Monitor, metalni, aparati, vatrogasne kacige, vatrene, acivi, Kaštela, dvd, mladost, Kaštel Sućurac, dom, video, vatrogasne, slike, bloger, blog, činovi, časnici, oznake, webmaster, mladež, žene, žensk, Kup, 193, akcident, batina, kaštela-tours, kaštela tours, vatro, Jadran Perinić, Jadran, Slavko Tucaković, Mladen Jurin, Jurin, Vuko, Slavica, Portal, navalna vozila, Holmatro, Vatropromet, Mistar,
Dobro dosli

klikni na sliku:
Thread Author: dac
Thread ID: 120
Thread Info
There are 5 posts in this thread, and it has been viewed 6132 times.
Vidi Temu
Vatrogasni portal » Vatrogasne teme » Struka
 Printaj Temu
Vatrogasne oznake zvanja i duznosti
dac
E zanima me ako itko ima ili može nabavit, uslikat nije bitno... prikaz vatrogasnih činova i oznaka i koja šta označava... bio bih zahvalan Smile Wink uživajte
Izmjenio dac na 25.02.2008 17:27

http://www.dvd-osijekgg.orgfree.com
slavek
Pozdrav dac,nemoj se ljutiti,al' moram te ispraviti,kod nas u Hrvatskoj se upotrebljava naziv "vatrogasne oznake zvanja i oznake dužnosti"!!
Prvom prilikom kad sam u vatr. domu poslikat ću ti i poslati mailom,naravno ako se slažeš!!SmileSmileSmileWink
Izmjenio slavek na 25.02.2008 15:32
- Mašta je mnogo važnija od znanja. Može se sve znati, ali ništa ne napraviti, dok se sa malo mašte može napraviti sve.
PRIJATELJE STVARA SREĆA,A NESREĆA IH PROVJERAVA!!!
http://slavek1.bl...

slavek1.blog.hr
dac
slavek je napisao/la:
Pozdrav dac,nemoj se ljutiti,al' moram te ispraviti,kod nas u Hrvatskoj se upotrebljava naziv "vatrogasne oznake zvanja i oznake dužnosti"!!
Prvom prilikom kad sam u vatr. domu poslikat ću ti i poslati mailom,naravno ako se slažeš!!SmileSmileSmileWink

Pozdrav, slažem se naravno, svaki materijali su dobro došli, i bio bih zahvalan ako bi mi mogao u slobodno vrijeme poslati slike... no odmah ću reći da je jedan naš kolega, već isto tako, poslao slike oznaka i ispravio me po pitanju moje izjave, "činovi"Pfft... naime znam da ne postoje činovi u HR vatrogastvu ali ja to tako zovemWink, nekako mi ušlo u žargonFrown, ispričavam se ako je došlo do nesporazuma Sad... prepravit ću sad naslov topica da bude lakše za shvatit šta tražim hehehehe Grin još jednom hvala i pozdrav Cool

http://www.dvd-osijekgg.orgfree.com
DVD GARCIN 1928
http://www.dvd-garcin1928.hr/fotogalerija-41394
DOBROVOLJNO VATROGASNO DRUŠTVO GARČIN JE OSNOVANO 1928. GODINE I OD TADA DJELUJE NEPREKIDNO. TO JE NEPROFITABILNA UDRUGA SA GLAVNOM SVRHOM DJELOVANJA - POMOĆ SVIM STANOVNICIMA OPĆINE GARČIN PRI SVIM VRSTAM NEVOLJA , NEPOGODA I NESREĆA.

www.dvd-garcin1928.hr
okicizepa
Bok.
Slike i nazive imaš ovdje: http://vatrogasci...zvanja.htm

Idi na Forum:
Uvjeti objave:
2014.

UPOZORENJE
organizatorima
NATJECANJA
2014.

Kolovoz

Dravski KUP
DVD Sv.Đurđ
REZULTATI

...

4. KUP i
2. Memorijal
Ivana Veselića

DVD Kurilovec

...
8. Memorijal
Josipa Groma

DVD Otok
Samoborski

...
14. Međ. vatr.
KUP DVD-a

Jurovski B.
ODGOĐENO

...
3. Međunarodni
KUP DVD-a

GREGUROVEC

...
7. Regionalno
i 14. KUP

DVD HRŽENICA
REZULTATI

...
Humanitarni
biciklistički
maraton

ZAGREB
VODICE

...
3. KUP
DVD TREBOVEC

...
31. KUP
Posavine

DVD D. Trebrjevo
4. kolo KUP HVZ
RASPORED

...
7. Memorijal
"M. Petrović"
Natj.oper.
vatrogasaca

DVD Sigetec

...
17. KUP
"4 rijeke"

DVD Hrnetić Novaki

Rujan

1. Terensko
natjecanje
operativnih
vatrogasaca

DVD Klanjec

...
6. Memorijal
Marko Piljek

DVD Pavlovec

...
2.Fire combat
"4 rijeke"

DVD H. Novaki

...
4. KUP
Grada Čakovca

VZG Čakovec

...
26. KUP
Moslavine

DVD ČAZMA

...
8. KUP
Općine Tuhelj

DVD TUHELJ

...
Fire combat
"Moslavačka vatra"

DVD KRIŽ

...
2. Fire combat
"Šokačke vatre"

DVD Punitovci
Zadnji komentari:
wtomek u 20:54:29
Kolege vatrogasci mi nismo željni slave, bitno je jedino da to što radimo radimo...
Istina_ u 18:19:20
Pa pravi [b]HEROJI[/b] i rade bez oka javnosti. Ovi sto se naslikavaju samo su...
skriljevac u 10:34:48
Acivi , svaka ti je na mjestu , a ona zadnja je više od istine. Svi su se poslik...
mirsad u 12:41:54
Uz dužno poštovanje autoru ovog teksta dao bi ispravak na tekst gdje ustanovlj...
khubak u 08:31:21
Kolega Istina ja uopće ne sumnjam da bu istina pobijedila...kod nas u Gorici vat...
Istina_ u 08:21:48
Koliko vidim VZ Velika Gorica i VZ Požege su jako slične u svojim problemima. Va...
Istina_ u 08:20:24
Nadam se skrljevac da se to odnosi na tvoju sredinu glede intervencija, jer kod...
VMK u 13:51:49
Kratki osvrt na rad VZ: [b]OBEĆAN-
O:[/b] - Nabava novi(ji)h vozila za potre...
khubak u 11:12:07
Evo još malo pojašnjenja. Istina je što veli dopredsjednik Stipetić da je moja s...
khubak u 09:51:10
Drago mi je da se napokon javio i netko s druge strane..Istina je da sam kao vij...
ZADNJI OGLASI:
nampov u 20:11:02
Prodaje se komplet hidrauličkog alata. Komplet sastoji od: - hidraulička...
Acivi u 17:21:46
Prodajemo [b]13 kom. vatrogasnih kaciga[/b] za šumske požare. Kacige su rabljene...
damirpirc u 10:56:54
PGD Vir (Slovenija) prodaja vatrogasno vozilo TAM 170 T 14, letnik 1984, 11000 k...
PGD Krize u 11:45:25
PGD Križe (Slovenija) prodaja TAM 80 T, letnik 1989, reg. do 11.2014, 14000 km,...
ghibler u 21:59:11
Prodaje se Visokotlačni modul... inform-
acije slobodno na mail, Facebook(DVD U...