Pod pokroviteljstvom grada Ogulina i VZG Ogulin u Jasenku na terenima HOC Bjelolasica održan je 3.KUP Bjelolasica u na kojem su se natjecali članovi i članice mladeži 12-16 god.
Natjecanje je otvorio i pozdravio ispred VZG Ogulin predsjednik Franjo Kolić, a ispred domaćina predsjednik DVD-a Jasenak Nenad Vukadinović.
Na KUP-u je nastupilo 18 ekipa iz Ogulina, Zagorja, Josipdola, Oštarija, Ribarića, Jasenka, Jurovskog Broda, Novog Vinodolskog, Bribira, Gomirja, Hrnetić Novaka, Tuhlja i Bedekovčine.
Lijepo vrijeme i izvrsni tereni polučili su dobre rezultate pa tako i donijelo pobjednike u kategorijama.
U kategoriji ženske mladeži pobjedile su članice DVD-a Josipdol ispred DVD-a Oštarije i DVD-a Jasenak,
u muškoj kategoriji članovi DVD-a Oštarije ispred DVD-a Ribarići i DVD-a Jurovski Brod.
Prijelazni pehar za pobjednika KUP-a dobio je DVD Oštarije, a budući da je to već 3 godine uzastopce, pehar ostaje u trajnom vlasništvu.
Nakon natjecateljskih ekipa, revijalno je nastupila ekipa voditelja mladeži i sudaca koji su bili posebna atrakcija.
Domaćini su se zahvalili svima na prisustvovanju uz želju da se i dogodine nastavi u ovolikom ili većem broju ekipa.
Organizacija domaćina - odlična. Uvjeti u olimpijskom centru bjelolasica - odlični, vremenski uvjeti - idealni za takmičenje. Za svaku pohvalu, svake godine sve veći broj ekipa iz sve više županija. Sjenu na takmičenje ostavili suci, koji ili nisu ništa vidjeli ili nisu htjeli ništa vidjet!
U ime DVD Bedekovčina, zahvaljujem na pozivnici.Bilo nam je lijepo i dobro smo se zabavljali.Natjecanje u redu nismo pratili vježbe drugih, a nama nije nitko kriv šta smo ih napravili.čestitke domaćinu na organizaciji i lijep pozdrav.očekujemo poziv i dogodine.
Također.u ime DVD-a Tuhelj,zahvaljujem na pozivnici i čestitke domaćinu na organizaciji,u nadi za susretom dogodine na istom mjestu i još većem broju!!!
Uvijek je lijepo vidjeti mladež na dijelu i u velikom broju. Možda dogodine i do nas dođe pozivnica, tko zna !? Ne znam da li mi je promaknulo, ali zašto vrlo rijetko u ovakvim izvješćima nema napisanog datuma održavanja takmičenja ? Oprostite na upitu !
na 26. lipnja 2009 16:43
na 27. lipnja 2009 12:20
na 28. lipnja 2009 00:29
na 28. lipnja 2009 08:14
na 28. lipnja 2009 13:25
na 01. srpnja 2009 23:18